Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Prodajem plac na Zlatiboru na 100 metara od Zlatiborskih konaka, plac se nalazi u Zovi. Plac je uknjižen i preveden na građevinsko zemljište. Površina placa je 15.5 Ari. Na placu ima struja, kanalizacija, voda i Asvaltni put. Nalazi se na 1500metara od centra-jezera. Uknjizen je kao dva placa. prodaje se u celini. Vlasnik je jedan kroz jedan. Cena moguća korekcija.8000 eura po aru.Zvati isključivo na Viber ili vocap 0607317723
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.