Objavljeno: feb 15 2021 11:12

MAJSTOR ZA OPSTE POSLOVE ODRZAVANJA ENTERIJERA I KACENJE ZAV

Objavljeno: feb 15 11:12
Pregleda: 6
MAJSTOR ZA OPSTE POSLOVE ODRZAVANJA ENTERIJERA I KACENJE ZAVESA (M/Ž)

Partners & Orka licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta sa Malte koji se bavi poslovima održavanja enterija, koji za svoje potrebe potražuje radnika/radnicu na poziciji:
Majstor za opšte poslove održavanja i kačenje zavesa.
Uslovi rada:
-Rad 45 sati nedeljno
-Mogućnost prekovremenog rada

Opis posla:
-Održavanje higijene u poslovnom prostoru
-Skidanje i kačenje zavesa u prostorijama
-Poslovi održavanja i manje popravke
Uslovi za apliciranje:
-Obavezno posedovanje EU pasoša ili Malteška validna radna dozvola
-Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
-Poželjne su preporuke
-Vozačka dozvola B kategorije
-Motivisanost i samoinicijativa
-Konverzacijski nivo engleskog jezika

Poslodavac obezbeđuje:
-Probni rad 6 meseci, nakon probnog rada ugovor na neodređeno
-Neto plata 770e
-Plaćen prekovremeni rad
-Evaluacija na svakih godinu dana, mogućnost povećanja plate ili unapređenje
-Nudi pomoć pri pronalasku privremenog smeštaja
-Bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: [email protected]
Kontakt telefon za bliže informacije: 064 126 00 55 ili 011/2683486
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 60 dana od dana postavke oglasa.
6