Objavljeno: jun 14 2023 12:44

Stolar

Objavljeno: jun 14 12:44
Pregleda: 15
Friendly klijentu su potrebni: Stolari za rad u proizvodnji

Opis posla:

-Izrada i montaža brodskog enterijera od pločastih materijala i masiva
-Rad na izradi i renoviranju postojećeg brodskog enterijera
-Opšti stolarski poslovi.
-Briga o alatu i radionici

Uslovi:

-Stalan radni odnos
-Puno radno vreme
-Obuka za pomenute delatnosti
-Plaćen prekovremeni rad
-Mogućnost obezbećivanja smeštaja / prevoza za zaoslene
-07:00 - 15:30, svaka druga subota radna

Potrebne kvalifikacije:

-III ili IV stepen stručne spreme
-Iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
-Veština koordinacije i samostalnost u radu

Lokacija: Batajnica, Beograd

Plata: 80.000 - 100.000 dinara

Prijave slati na [email protected] ili pozvati na broj telefona: 0611979302
15
0113113903