Objavljeno: sep 17 2020 09:12

Negovateljica/negovatelj

Objavljeno: sep 17 09:12
Pregleda: 11
Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, Dom starih lica, radi potražnju za radnicima sledećeg profila:

Pozicije: 1.Negovateljica
Mesto rada: Novi Beograd.
Opis posla:

- Stara se o svakodnevnim potreba odraslih i starijih lica i obezbeđuje im pomoć
-Servisiranje I posluživanje hrane.
-Pomoć u organizovanju socijalnih, kulturno-zabavnih aktivnosti korisnika doma
Uslovi neophodni za rad:

-Osnovna škola
-Radno iskustvo je prednost.
-Prednost imaju kandidati koji žive na Novom Beogradu i okolini.
-Visok nivo posvećenosti i odgovornosti

Poslodavac obezbeđuje:
-Stalno zaposljenje
-Plata- po dogovoru
-Rad u profesionalnom timu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati broj telefona:
060 3299934 ili proslediti svoj CV na mejl: [email protected]

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.
11
0606688905