Objavljeno: jul 02 2020 11:18

Pomoćni radnik u kuhinji (Nemačka – EU dokumenta)

Objavljeno: jul 02 11:18
Pregleda: 5

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, restoran iz Nemačke, radi potražnju za radnicima.
Pozicija: Pomoćni radnik u kuhinji (Nemačka – EU dokumenta) m/ž

Mesto rada: Nemačka
Opis posla:
• Priprema namirnica za svakodnevnu upotrebu
• Održavanje higijene kuhinjskog prostora
• Pranje posuđa
• Drugi poslovi po nalogu poslodavca
Uslovi neophodni za rad:
• OS – SSS
• Obavezno posedovanje važečeg pasoša EU
• Obavezno znanje nemačkog jezika (A1)
• Poželjno radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
• Fleksibilnost, spremnost za timski rad, dobra komunikacija
• Visok nivo koncentracije
Kompanija obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno
• Probni rad u trajanju od mesec dana
• Bruto satnica od 10eur
• Mogućnost prekovremenog rada
• Obuka za rad po standardima restorana
• Rad u profesionalnom timu
• Lekarski pregled
• Bezbednost i zdravlje na radu
• Obezbeđeni smeštaj i ishrana
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
Za više informacija pozovite :
Viber/Tel : +381 60 33 13 666
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.
5
0603313666