Objavljeno: mar 23 2021 01:07

Montažer PVC i ALU stolarije i bankomata sa B kategorijom

Objavljeno: mar 23 01:07
Pregleda: 6
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Kruševca zbog povećanog obima posla potražuje:
Mesto rada: Kruševac
Pozicija : Montažer PVC i ALU stolarije i bankomata sa B kategorijom
Uslovi:
• Minimalno IV stepen obrazovanja.
• Potrebna vozačka dozvola B kategorije.
• Poželjno iskustvo na poslovima u proizvodnji (nije obavezno).
• Opšta zdravstvena sposobnost.

Zaduženja:
• Rukovanje ručnim alatom.
• Rad na mašinama za proizvodnju stolarije. Obavljanje radnih zadataka u skladu sa standardima kvaliteta i bezbednosti na radu.
• Praćenje kvaliteta izvršenog posla.
• Montažu izrađene stolarije.
• Montažu bankomata po ugrađenoj stolariji.

Profil kandidata kojeg tražimo:
• Samostalan i rad u timu
• Dobra komunikacija sa saradnicima
• Odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
• Posvećenost i preciznost u radu

Nudimo:
• Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
• Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
• Stimulativna i redovna primanja
• Obezbeđen smeštaj i ishrana na terenu

• Stalni radni odnos
6
0641260055