Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Stan se nalazi 200m od Slavije i 100m od Hilton hotela.Ima 4 spavace sobe,2 kupatila,dnevnu sobu,kuhinju,25m2 terasu i 20m2 podrum.Salonski stan sa visokim plafonima. Zgrada ima samo dva vlasnika i izuzetno je dobro odrzavana.Pre 8 god cela zgrada je renovirana, krov,fasada,instalacije,podovi,grejanje,a ovog leta stan je okrecen i sredjen . Bez ulaganja,useljiv odmah. Uknjizen i bez tereta,idealan za kreditne kupce. Stan moze da se podeli na 2 stambene jedinice ( bila su dva stana ranije). Okrenut je ka dvoristu, potpuna tisina. Idealan je za zivot ali i za izdavanje ( do 150e/ dan ,moze da primi do 8 osoba) ili mesecno izdavanje. Blizina osnovne i srednje skole, svih fakultera, pozoriste, bioskop, supermarket (24/7),pijaca, bolnice sve na nekoliko minuta hoda. Cena je sa 150,000 e( kooiko je procenjen) spustena na 135,000 e zbog brze prodaje... Otvoreni smo za svaku vrstu dogovora, moze i zamena za manji stan uz doplatu. Bez agencija! 061/322-0825
Nudimo vam niz dodatnih opcija oglašavanja. Iskoristite prednosti automatskog obnavljanja oglasa, prikaza oglasa u galeriji, pozicioniranja na vrhu i još mnogo toga!
Share the ad
Podeli sa prijateljima
Možda će i vaši prijatelji biti zainteresovani za ovaj oglas.
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.