Objavljeno: jun 27 2022 11:26

Vetura Audi A1

EUR

Objavljeno: jun 27 11:26
Pregleda: 42
Vëllimi i cilindrit: 1.6 l
Pesha e makinës: 1140 kg
Emetimet e CO2: 103 g/km
Viti i qarkullimit: 2012
Numri i vendeve: 4
Ngjyra e bardhë
Trupi: i kombinuar me 3 dyer
Numri i dyerve: 3
Fuqia: 105 HP

Audi A1 shitet për shkak të ndryshimit në një makinë më të madhe.
Makina është argëtuese për të vozitur dhe ka një sistem audio shumë të mirë me Bluetooth.
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
42

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija