Objavljeno: nov 27 2023 01:43

Skoda Octacia 1,6 TDi

EUR

Objavljeno: nov 27 01:43
Pregleda: 37
Në Shitje Skoda Octavia 1.6 TDi
E rujtur Shum me e Ardhur nga Zvicrra
Sevisin e Madh Rripin e madh edhe te Voglin e Ujit të Re. Vajin Filterat krejt edhe Frenat para mas te ndrrume 06.01.2023
Vetura Manual me 6 Shpejtsi Klima Navigatio System Bluetooth Radio DAB Karrigat para me Nxemje Pasqireat Elektrik dhe me Nxemje Tempomat. Pasqirat i Palohen me Mbyllje Gomat e dimrit te Reja Ka te Drrume Rripin Kriesor Pomen e Ujit Rripin e Vogel Frenat Para Mas te Reja.. servisin e kam bo ne Qukark te Blerimi mundeni me Vet ai ju tregon se qka ka te ndrrume krejt dhe qfa Veture eshtë vetura ësht ne gjendje Perfekte….. për ma shum Kontaktoni në numrin Whatsaap kam qaste të mira…… mundeni edhe ne Whatsapp
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
37

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija