Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Golf 4 1, 4 Benzin+TNG. Motor nije ispravan. Mene ne interesuje da popravljam ili menjam motor. Ja sam prvi vlasnik od kako je uvezen iz Nemačke pre tri godine. Na satu tada imao 130000 km sada 208000km (kod mene prešao oko 80000km). Auto je limarijski skroz u redu. Enterijer očuvan skroz. TNG uređaj još pod garancijom. Uz auto ide set zimskih guma koje su vožene samo prošlu sezonu i set letnjih guma od čega su dve vožene samo ovu godinu. Akumulator je skoro nov (kupljen prošlegodine). Samo ozbiljni kupci. Zamena može za skuplji (isključivo Opel Astra J 1, 7 CDTI ili Fiat Bravo 1, 6 MJTD). Ono što sam ja menjao na autu su prednji diskovi koji su zamenjeni letos i bobina.
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.