Objavljeno: dec 15 2013 03:12
dec 15

VW Volkswagen Golf 4 1.9 tdi vlasnik - 01

EUR

Golf je u izvanrednom stanju. Bez dinara ulaganja. registrovan, vodi se na mom imenu. Sve je ispravno i odlicno funkcionise. Motor odlican, lepo radi, odlicno pali, neduva ni na merac, ni na cep ni na auspuh. enterijer odlicno sacuvan, nista nije pokidano nista nije odlepljeno.Limarija u prvoj boji ( nije izgreban, nigde udaren...) Sve cetiri ganc nove zimske gume.Digitalna klima ( Odlicno i hladi i greje) VREDI POGLEDATI. KO HOCE ZA SEBE DA KUPI PRAVI AUTO BEZ ULAGANJA TO JE TO.Moguca korekcija cene za ozbiljnog kupca.Zvati na broj 0617232536
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina molimo vas da nam pošaljete izvještaj!
25

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija

Poruke

Poruke

Informacije korisnika