Objavljeno: okt 13 2015 10:56
okt 13

Zasto raditi za druge a ne za sebe

Din

Preuzeti odgovornost nije lako ali kad postoje poslovi gde ne treba velika ulaganja, kad iskljucivo svojim radom mozete postici uspeh, onda je to pravi put za većinu nas.
http://zajednodoposla.wordpress.com/2012/10/29/zasto-raditi-za-druge-a-ne-za-sebe/
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina molimo vas da nam pošaljete izvještaj!
10

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija

Poruke

Poruke

Informacije korisnika