Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Povoljno Zemljiste - Plac za Gradnju Kuce, Zemljiste se nalazi na Glavnom Putu: Surcinska Cesta Na putu prema Aerodromu. Direktno kod okretista Autobusa. Na placu se nalaze kvalitetno uradjeni Temelji Ugradjene su Cjevi za Kanalizaciju, Gromobran i Dovodne cjevi za Vodu. Sve je pripremljeno za Dalje Zidanje Temelji sa Plocom su Dimenzije 9mx 18m. Zainteresirani mogu se javiti na ime Darko-Tel: 065282718 Banja Luka Slika je bila u Fazi pripreme. Hvala !!!
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.